Сервісне обслуговування систем вентиляції та кондиціювання

Надійна та довготривала, ефективна та якісна робота системи вентиляції залежить не тільки від правильного проектування чи класу обладнання, яке для цього використовується. Важливу роль відіграє також правильний монтаж системи, якісна установка, що дозволяє уникати різноманітних нестиковок та люфтів. Варто зауважити, що будь-яке обладнання має спеціальні рекомендовані виробником терміни для профілактичного огляду та технічного обслуговування, насамперед, проводити такі роботи необхідно для нормального функціонування обладнання. 

Сервіс систем вентиляції

Система вентиляції – це повітрообмін у різноманітних приміщеннях, який регулюється та дозволяє створити для людини, що знаходиться в будівлі комфортні умови.  Основною задачею системи у приміщеннях різного типу є недопустимість великої концентрації різноманітних шкідливих речовин у повітрі. Сучасні системи вентиляції дозволяють не тільки очищувати повітря, але й зволожувати його, охолоджувати чи нагрівати, в залежності від необхідної температури та зовнішніх погодних факторів. 

Перелік робіт з обслуговування систем вентиляції та кондиціювання

Обслуговування вентиляційних систем

Процес обслуговування – це саме те, що рекомендовано та потрібно робити регулярною з метою забезпечення комфортних умов для працівників, а також щоб обладнання не потребувало швидкої заміни. Терміни, коли рекомендується проводити сервісне обслуговування вказані виробником та залежать безпосередньо від виду та типу системи та умов її використання. Слід зауважити, що технічну діагностику обладнання не варто ігнорувати, адже, навіть найбільш вартісне обладнання не може працювати довше гарантійного терміну експлуатації, вказаного виробником. 

Сервісне обслуговування системи вентиляції: ціна 

Рекомендуємо технічне обслуговування систем вентиляції довіряти спеціалістам надійного сервісного центру. Одним з таких, є сервісний центр компанії ТОВ ВКФ Берком. 

Наша компанія є одним із лідерів на ринку України по сервісному обслуговуванню систем вентиляції та кондиціювання будь-якої складності. Ті, хто вже замовив працював за спеціалістами нашої компанії залишились задоволеними та рекомендують саме нас, як професіоналів. 

Команда компанії ТОВ ВКФ Берком – це команда вискокласних спеціалістів своєї галузі, які працюють доволі злагоджено та якісно. 

Працюйте з професіоналами, працюйте з ТОВ ВКФ Берком.

Залишити заявку

phone icon