ТОВ «ВКФ» Берком на ринку з 2006 року

about icon

Напрямки діяльності фірми:

  • Вентиляція
  • Опалення
  • Кондиціонування

Спеціалізація ТОВ «ВКФ «Берком»:

Проектування, поставка та монтаж систем (вентиляції, опалення, кондиціонування);
Виготовлення комплектуючих систем вентиляції;
Пусконаладка та паспортизація кліматичних систем;
Розробка рішень забезпечення усіх параметрів мікроклімату приміщень;

На виробництві ведеться постійна робота з покращення технічних характеристик продукції, забезпечення стабільно високої якості.

Компанія ТОВ «ВКФ «Берком» – це структура з динамічним розвитком, що з року в рік зміцнює свої позиції на ринку вентиляції, кондиціювання та опалення. Сьогодні наша компанія має партнерів у більшості міст України.
Стратегія компанії спрямована на плідну співпрацю і тривалі відносини з нашими клієнтами. Власний практичний досвід і рекомендації фірм, з якими ми співпрацювали, дозволяє запропонувати нашим клієнтам широкий спектр послуг, технічних рішень, індивідуальний підхід і гарантію якості.
Враховуючи потреби клієнтів, пропонуємо швидке і ефективне обслуговування на території всієї України. Ми не створюємо і, відповідно, не продаємо наш товар за найнижчими чи найвищими цінами. Наш товар – це оптимальне співвідношення ціни та якості.

Професіоналізм, компетентність, досвід і знання наших спеціалістів є запорукою успіху фірми. Звернувшись до нас, ви завжди отримаєте професійну консультацію та кваліфіковані відповіді на всі запитання!

Залишити заявку

phone icon