Встановлення вентиляційних систем передбачає сукупність аксесуарів та комплектуючих які, складають усю інженерну конструкцію. Тобто, щоб вентиляційна система працювала, треба зробити монтаж усіх елементів. Які головні комплектуючі мають входити до систем вентиляції? Це залежить від того, який вид вентиляції передбачається для будівельного об'єкта. Детальніше про види вентиляційних систем можете ознайомитись тут. І вже на основі цього, підбираються комплектуючі та аксесуари необхідні для її функціонування. Найчастіше застосовують механічну змішану вентиляцію. Головні складові частини:

  1. Вентилятор — це елемент механічної вентиляційної системи, який відповідає за циркуляцію повітряних потоків. Власне на нього покладена головна функція забору повітря із приміщення, з метою створення комфортного мікроклімату, очищення повітря, усунення запахів тощо.
  2. Повітропроводи, являють собою мережу каналів по яких проходить повітря. Існують різні види повітропроводів, які різняться вартістю та якістю. До найкращих відносять повітропроводи з оцинкованої та нержавіючої сталі. До повітропроводів також належать фасонні (додаткові) елементи: хрестовина, муфта, заглушки, трійники, переходи, ніпеля відводи перерізу тощо.
  3. Зонт витяжний належить до професійного кухонного обладнання. Це мегаважливий елемент, який відповідає за виведення забрудненого повітря з внутрішнього приміщення назовні. Кухонна витяжка бореться з парами, продуктами згоряння, запахами. Це робить її незамінної у кухні.
  4. Решітки — це свого роду отвори через, які проходять повітряні маси до вентиляційних каналів. В залежності від виду вентиляційної системи вони відіграють різну функцію: для припливних систем — подача свіжого повітря ззовні у приміщення, у витяжних — навпаки, витіснення забрудненого повітря чи вуглекислого газу в атмосферу, тобто назовні.
  5. Фільтри, вони теж є різні. Для професійного призначення (заклади громадського харчування) обирають фільтр жировловлюючий, а для звичайних приміщень — касетний або вугільний. Призначення фільтру захищати вентиляційні системи від потрапляння бруду, пилу, жиру, комах та інших мікрочастинок.
  6. Зворотний клапан — це елемент, який відіграє важливу функцію у вентиляційній системі. Саме завдяки клапану, забруднене зовнішнє повітря не потрапляє у внутрішнє приміщення під час того, коли вентиляція вимкнена.
  7. Шумопоглинач, на перший погляд, не надто важлива деталь. Проте, робота вентилятора генерує неабиякий шум. Завдяки роботі шумопоглинача вдається ліквідувати або мінімізувати неприємний звук, який робить неможливим перебування у приміщенні де знаходиться вентиляційна система.
Придбати якісні і довговічні елементи з оцинкованої та нержавіючої сталі можна у нашому магазині. Тут ви знайдете усе, що необхідно для систем вентиляції, аспірації та кондиціонування.