Обігрів приватного будинку є ще тим завданням для їхніх власників. Для цього найкраще підходить газовий або ж твердопаливний котел, в залежності від економії витрат. Щоб створити таку систему опалення, не достатньо одного котла. Тут не обійтись без димоходів, які покликані забезпечувати вихід газів чи продуктів згорання назовні. Сьогодні існує альтернатива у виборі повітропроводів. Але, чому купити димохід з нержавійки — це найкраще рішення як для твердопаливних, так і для газових котлів?   Переваги та особливості димохідних труб з нержавіючої сталі.

  1. Стійкість до високих температур. Це перш за все безпека мешканців будинку. Через димоходи проходять дуже високі температури, тому для цього використовують матеріали, які є термостійкими. Нержавіюча сталь вищого ґатунку витримує температури до 1000 °С, при цьому не деформується.
  2. Виведення конденсату. Димоходи з нержавійки мають хорошу тягу та здатність швидко нагріватися. Завдяки цій особливості, відбувається швидке виведення конденсату.
  3. Стійкість до корозій та кислот. Нержавіюча сталь є стійкою до механічних та хімічних факторів. Так, зовнішня димохідна труба не піддається руйнуванню корозії, а внутрішня — газом та продуктами згоряння. Це безпосередньо впливає на довговічність димоходів з нержавійки.
  4. Легкість монтажу. Це суттєва перевага над монтажем димоходів зі звичайної чи клінкерної цегли. Тобто, не потребує проєктування, професійних майстрів, а також часу. Якщо купити димохід з нержавійки, ви зекономите не лише сили, а й кошти. Їх легко самостійно встановити, або ж зробити заміну.
  5. Не потребує регулярного технічного обслуговування. Завдяки гладкій поверхні сталевих димоходів, смоли та кіптява не накопичуються на стінках. Тому, потреба очищення каналів, як, наприклад, цегляних не виникає.
Компанія “Берком” виготовляє димохідні труби з нержавіючої сталі найвищого ґатунку. Вони є універсальними, оскільки підходять як до твердопаливних, так і для газових котлів. Ми слідкуємо за якістю виробництва нової продукції. Якщо ви бажаєте купити димохід з нержавійки за доступною ціною від виробника, телефонуйте вже зараз за номером +38 (67) 374-23-27 або замовляйте на нашому сайті.